Güneşli Sahil, Bahar Çiçekleri, Birlikte Denizi İzle

April 30, 2021

hakkında en son şirket haberleri Güneşli Sahil, Bahar Çiçekleri, Birlikte Denizi İzle

 

 

 

Personelin kültürel yaşamını zenginleştirmek ve iş coşkusunu canlandırmak için şirket, Nisan ayında Sanya, Hainan'a bir gezi turu düzenledi.  

hakkında en son şirket haberleri Güneşli Sahil, Bahar Çiçekleri, Birlikte Denizi İzle  0

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri Güneşli Sahil, Bahar Çiçekleri, Birlikte Denizi İzle  1

 

 

 

  Üç günlük gezi sırasında Wuzhizhou Adası, Yalong Körfezi, tropikal orman parkı, Gül Vadisi vb. Ziyaret ettik. Çalışanlarımız yerel tarihin, beşeri bilimlerin ve doğal manzaranın tadını çıkardılar.Sanya'da deniz kıyısında yürüdük, deniz ve gökyüzü ile doğanın güzelliğine içimizi çektik;tropikal yağmur ormanlarında ilerledik ve farklı tropikal tarzı hissettik.
Yol boyunca meslektaşları sık sık deklanşöre basıyor, pitoresk manzarayı lensle topluyor ve harika anları kalpleriyle sabitleyerek uyum, mutluluk ve canlılık takım ruhunu gösterdiler.  

hakkında en son şirket haberleri Güneşli Sahil, Bahar Çiçekleri, Birlikte Denizi İzle  2

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri Güneşli Sahil, Bahar Çiçekleri, Birlikte Denizi İzle  3   "Çok çalışmak, hayattan zevk almak"tam olarak şirketimizin çalışanlarından beklediği şeydir. Kısa bir rahatlama dönemiyle, daha çok çalışabilir ve herkesin mutlu bir şekilde yaşayabilmesi için tüm müşterilere daha iyi ürün ve hizmetler sunmayı umabiliriz.

 


hakkında en son şirket haberleri Güneşli Sahil, Bahar Çiçekleri, Birlikte Denizi İzle  4